Boşanma Davası Boşanma Konuları

En İyi Boşanma Avukatı Kimdir?

En iyi boşanma avukatı; Müvekkilinin boşanma nedenlerini ve taleplerini iyi dinleyip kişiye ve isteklerine göre çözüm üreten avukattır.

en iyi boşanma avukatı” Dava dilekçesini eksiksiz bir şekilde düzenleyen

, müvekkilinin boşanma nedenlerini ve taleplerini o dilekçeye iyi yansıtabilen avukattır. En iyi boşanma avukatı dilekçelerin teatisi yani alış-verişi aşamasında dava dilekçesi, cevap dilekçesi, cevaba cevap ve cevaba cevaba cevap dilekçelerini zamanında süreleri kaçırmadan takip eden avukattır.

en iyi boşanma avukatı” Dava dilekçesini eksiksiz bir şekilde düzenleyen, müvekkilinin boşanma nedenlerini ve taleplerini o dilekçeye iyi yansıtabilen avukattır. En iyi boşanma avukatı dilekçelerin teatisi yani alış-verişi aşamasında dava dilekçesi, cevap dilekçesi, cevaba cevap ve cevaba cevaba cevap dilekçelerini zamanında süreleri kaçırmadan takip eden avukattır.

Ön inceleme duruşmasında dava dilekçesinde iddia edilen vakıaların ispatı için başka yerlerden mahkemeye getirtilecek olan belgelerin istenilmesi işini iyi takip edebilen avukattır.

Boşanma avukatlarından en iyisi, delil dilekçesini eksiksiz bir şekilde düzenleyen avukattır.

Müvekkili fiziksel, psikolojik, ekonomik ve cinsel şiddet görüyor ise 6284 Sk AİLENİN KORUNMASI VE KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUN gereğince müvekkiline koruma kararı talep eden ve bunun uygulanmasını sağlayan avukat en iyi boşanma avukatıdır.

En İyi Boşanma Avukatında Bulunması Gereken Nitelikler

En iyi boşanma avukatı, duruşmaları bizzat kendisi takip eden ve müvekkiline rapor veren avukattır.
En iyi boşanma avukatı, gerektiğinde çekişmeli boşanma davasını şartları mevcut ise tarafları uzlaştırarak Anlaşmalı boşanma davasına çevirebilen ve müvekkilini zamandan ve paradan tasarruf ettirebilen avukattır.
En iyi boşanma avukatı, anlaşmalı boşanma davası protokolünü eksiksiz bir şekilde (Boşanmanın mali sonuçları olan nafaka, tazminat ve mal paylaşımı) gibi hususları düzenleyen ve müvekkilinin hak kaybına uğramasını engelleyebilen avukattır.
En iyi boşanma avukatı, dava harç ve masrafları konusunda müvekkiline doğru bilgi veren avukattır.
En iyi boşanma avukatı, müvekkili lehine en uygun nafakayı alabilen avukattır.
En iyi boşanma avukatı, müvekkili lehine en uygun Maddi tazminat- Manevi tazminatı alabilen avukattır.
En iyi boşanma avukatı, müşterek çocukların velayeti hususunda çocuğun üstün yararı ilkesi gereğince velayeti konusunu halledebilen avukattır.
En iyi boşanma avukatı, avukatlık ofisinde karşılıklı olarak müvekkili ile görüşen ve boşanma sürecini ona iyi bir şekilde anlatabilen avukattır.
En iyi boşanma avukatı, son duruşmada yani karar duruşmasında karara esas teşkil edecek olan beyanını çok iyi bir şeklide hazırlayan ve sunan avukattır. Boşanma süreci hakkında detaylı bilgi için “Boşanma Süreci Hakkında” yazımızı inceleyiniz.

Tüm blog yazılarımız için TIKLAYINIZ. Maddi ve Manevi Tazminat talepleri konusunda hak kaybına uğramamak için Boşanma Avukatı Bülent ERDİL ile iletişime geçin.

+90 532 283 82 87