Ankara Boşanma Avukatı Bülent Erdil

2006 yılında kurduğu hukuk bürosu ile meslek hayatına bağımsız olarak devam eden Ankara Boşanma Avukatı Av.Bülent ERDİL, özellikle Aile Hukuku alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hukuk büromuzun amacı, müvekkillerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını meslek kurallarına bağlı kalarak hızlı ve doğru bir şekilde karşılayabilmektir. Karşılıklı güven ve gizlilik ilkesi çerçevesinde Müvekkillerimiz ile birebir görüşerek, en etkin çözüm yolunu belirleyen büromuz anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları ile velayet, nafaka, tazminat ve mal paylaşımı davalarına bakmaktadır.
Boşanma avukatınız Ankara, İstanbul, İzmir veya diğer illerimizde olsun boşanma kararı alan tarafların özel sorular sorduğu avukatlardandır. Nedeni, boşanma konusunun aynı zamanda çiftlerin sosyal hayatlarının ve medeni durumlarının önemli bir kısmını oluşturmakla birlikte boşanma aşamasında duygusal yoğunluğun da yüksek olmasıdır. Bundan dolayı iyi düşünerek, soğukkanlı ve sakin karar vermek, doğru ve düzgün bilgilerle ilerlemek iki taraf için de önemlidir. Belirtilmesi gereken ayrı bir konuda Boşanma Avukatı Ankara veya İstanbul gibi büyük şehirlerde boşanma dosya sayısının fazla olması nedeniyle doğru avukat seçimi yapılmasıdır.

Bizimle İletişime Geçin !

Boşanma avukatı Bülent Erdil’e boşanma ve süreçleri ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları yöneltebilirsiniz.

İletişim Formuİletişim Bilgilerimiz

Adresimiz

Toros Sok. 31/4 Sıhhiye – Ankara

Numaramız

0534 987 80 60

E-Posta Adresimiz

bilgi@bulenterdil.av.tr

Randevu Talepleriniz için bizi arayın!